Başa Dön

Galea’da Yenilikler Bitmiyor

blank

Galea’da Yenilikler Bitmiyor

Okuma süresi 1 dakika

Tepe Prime’da seçkin ve yenilikçi hizmetleriyle açıldığı günden bu yana dikkatleri üzerine çeken Galea Güzellik Salonu, güzellik üzerine uzmanları ve en yeni teknolojileri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

 

İstanbul’dan özel olarak gelen güzellik uzmanı Erdal Bektaş, Artliner cihazıyla Galea Güzellik Salonu’nda bir uygulama gerçekleştirdi. Eski kaş çizgisini silerek beş dakika içinde yenisini çizme imkanı sağlayan Artliner lazer sayesinde ayrıca bir işleme gerek duymadan ve renk değişimi olmadan olumlu sonuçlar alınıyor. Güzellik salonuna gelen bayanların oldukça beğendiği ve tavsiye ettiği Artliner, uzman eller tarafından uygulanıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.