© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İki Birincisi Olan Yarış

İki Birincisi Olan Yarış

Her yıl geleneksel olarak İzmir Atlıspor Kulübü’nde düzenlenen Cumhuriyet Kupası Engel Atlama Yarışları kapsamında gerçekleştirilen Özgörkey Kupası bu yıl on sekiz yarışmacının katılımıyla gerçekleşti. Çok sayıda elit ismin katıldığı Cumhuriyet Kupası’nı ‘Siec Castlekely Fin’ isimli atıyla Oktay Sezek ve ‘Leonello 3’ isimli atıyla Güneş Sarmat kazandı. Atlı sırık olarak düzenlenen ve her etapta engellerin biraz daha arttırıldığı ve iki birincinin çıktığı yarış sonunda ödül birinciler arasında paylaşıldı. Yarışma sonunda birinciler ödüllerini Özgörkey Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sema Gökçen’in elinden aldı.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.