© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (16 Aralık 2011)

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (16 Aralık 2011)

Şimdiye kadar Sherlock Holmes’u hep ortamdaki en akıllı adam olarak gördük, şimdiyse yeni bir dahi var. Hem zeki hem de çok büyük bir suçlu olan Profesör Moriarty (Jared Harris), Holmes ile aynı zekada olmakla beraber, kötülük kapasitesi ve vicdansızlığı ile ünlü detektiften bir adım önde olabilir. Bu seferki araştırmaları Holmes ve Watson’ı Londra’nın dışına; Fransa, Almanya, son olarak da İsviçre’ye götürüyor. Kurnaz Moriarty ise her zaman bir adım önlerinde; büyük planlarının her parçasını bir bir gerçekleştiriyor. Eğer amacına ulaşacak olursa tarihi bir laneti de değiştirebilecek güçte olur. Giderek daha tehlikeli bir hal alan film çok sürükleyici.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.