Başa Dön

45’lik Sezonu Bomba İsimlerle Açtı

blank

45’lik Sezonu Bomba İsimlerle Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Başkentte nostalji rüzgarı estiren 45’lik Ankara, sezonu dev isimlerle açtı. Gerçekleşen sezon açılışında Semiha Yankı, Yeliz ve Gönül Yazar Ankaralı hayranları ile buluştu.

Başkent’in eğlence sektörüne damga vuran 45’lik, sezon açılışını Gönül Yazar, Yeliz ve Semiha Yankı gibi Türk müziğine damga vuran isimlerle yaptı. Davete ev sahipliği mekan sahiplerinden Yavuz Oğhan’ın yaptığı gece oldukça keyifli şarkılarla devam etti. Renkli açılışa katılan Semiha Yankı “45’lik Ankara muhteşem, çok keyifli bir mekan.” diye konuştu.
YAVUZ OĞHAN,NESRİN SEVİMLİ_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.