© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kültür-Sanat

Kültür-Sanat

Konser- Ankara

Queen Tribute

Avrupa’nın en iyi Queen Tribute grubu olarak kabul edilen Queenie (Prag/Çek Cumhuriyeti) 22 Nisan Pazar günü Ankara
If Performance Hall’da hayranlarıyla buluşuyor. Yaklaşık iki saat süren canlı performansları sırasında çok sayıda hit şarkıyı muhteşem bir şekilde yorumlayan Queenie sahnede harikalar yaratıyor. Kaçırmayın!

 

Tarih: 22 Nisan 2012

Yer: If Performance Hall, Ankara

 

Konser-İzmir

Murat Boz

Başarılı şarkıları ve güzel yorumuyla herkesin beğenisini toplayan Murat Boz İzmir Arena’da hayranlarıyla buluşuyor. Şarkılarıyla birçok ödül kazanan yetenekli müzisyen Murat Boz en güzel parçaları ve özel sahne performansıyla sizlerle…

 

Tarih: 13 Nisan 2012

Yer: İzmir Arena,  İzmir

 

 

Konser-İstanbul

Hilary Kole Quartet

Müzik kariyerine Rainbow Room’da sahne alan en genç sanatçı unvanıyla başlayan Hilary Kole Quartet İstanbul’da hayranlarıyla buluşuyor. En önemli ve prestijli konserlerde yer alan Hilary Kole Quartet en iyi Amerikan caz kadın şarkıcıları arasında yer alıyor.

 

Tarih: 14 Nisan 2012

Yer: İstanbul Jazz Center, İstanbul

 

Sergi-Ankara

Levent Songür Evvel Zaman İçimde

Sergi konsepti, çocukların fotoğrafları ve çocuklara ait eşyalardan oluşuyor. Fotoğraflar üzerine, fantastik kurgu yazarı Neşe Günfer Bilgin tarafından, çocukların ağzından küçük hikayeler hazırlandı.   Bu keyifli sergi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da içine alan tarihlerde Ankaralılar ile buluşacak.

 

Tarih: 14 – 25 Nisan 2012

Yer: Rahmi Koç Müzesi  – Ankara

 

Etkinlik-İstanbul

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz harika şovlarına devam ediyor. Müthiş performansıyla TIM Maslak Show Center’da sizlerle…

 

Tarih: 21 Nisan 2012

Yer: Türker İnanoğlu Maslak Show Center, İstanbul

[nggallery id=1177]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.