© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Vitrinde Canlı Manken Sürprizi

Vitrinde Canlı Manken Sürprizi

Homm Days, İstanbul’da iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı bir davet düzenledi. Sonbahar konseptli etkinlik, sıcak bir ev atmosferindeki vitrini ve fuayede yaratılan sonbahar ormanıyla konuklarına harika bir deneyim yaşattı.

Markanın İstanbul’daki etkinliğinde, vegan pijama takımlarının moda gurusu Hande Can, vitrinde canlı manken olarak konukları karşıladı. Sonbahar konseptli davette konuklar, ünlü fotoğraf sanatçısı Çiler Geçici için düzenlenen sürpriz doğum günü kutlamasıyla da renkli bir akşam geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.