© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sergi Açılışına Büyük İlgi

Sergi Açılışına Büyük İlgi

Murat Pilevneli’nin Dolapdere’deki galerisinde, yoğun ilgi gören bir sergi açıldı.

Başarılı sanatçı Ali Elmacı, “Dudaklarımı Öp Kalbimi Hançerle” başlıklı sergisinde, son dönem kağıt ve tuval eserlerinin yanı sıra ilk yönetmenlik deneyimini de izleyicinin beğenisine sundu. Sergide Elmacı’nın, “Tadına Bakınca Kokusunu da Aldım”, “Bahçeye de Çıkarız” ve “Beni Kendinden Fazla Sev” isimli üç kısa metraj filmi sanatseverlerle buluştu. Ünlü isimlerin katıldığı davetle açılışı yapılan Ali Elmacı’nın sergisi, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.