© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Fenerbahçe Derneği Otuzuncu Yılında

Fenerbahçe Derneği Otuzuncu Yılında

Fenerbahçe Spor Kulübüne hizmet amacıyla 1992 yılında kurulan 1907 Fenerbahçe Derneği, otuzuncu yılını özel bir konserle kutladı.

Otuzuncu yıl kapsamında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen konserde Avrasya Filarmoni Orkestrası ve Şef Orçun Orçunsel eşliğinde Fahir Atakoğlu ile Mor ve Ötesi sahne aldı. Çağla Şıkel’in gecenin sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte açılış konuşmasını Cem Yılmaz yaptı. Yaklaşık altı bin izleyicinin katıldığı konserde derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Perahya, duygularını ve yeni aldıkları kararları açıkladığı bir konuşma yaptı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.