© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ayşegül Afacan’dan Yeni Koleksiyon

Ayşegül Afacan’dan Yeni Koleksiyon

Özgün tasarımlarını ilk kez Koton ile buluşturan Ayşegül Afacan Köksal’ın yeni koleksiyonu, özel bir alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı.

Markanın Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Ayşegül Afacan Köksal ev sahipliğindeki tanıtım etkinliğine iş, sanat, moda ve cemiyet hayatından birçok seçkin isim katıldı. Davetlilerin özel bir alışveriş deneyimi yaşadığı etkinlik oldukça keyifli geçti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.