© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’ya İkinci Kampüs

Ankara’ya İkinci Kampüs

Özgün eğitim modeli ve teknolojik eğitim yaklaşımıyla yola çıkan Doğa Koleji, bundan iki yıl önce, doğa konseptli eğitim modelini tüm Türkiye’ye taşımaya karar verdi. İçinde bulunduğumuz eğitim-öğretim yılına kadar toplam 38 kampüste eğitim vermeye devam eden ve 2012-2013 eğitim yılında toplam 40 kampüse ulaşmayı hedefleyen Doğa Koleji, Ankara’daki ikinci kampüsünü, Oran’da açtı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.