Başa Dön

Erken Doğan Bebeklere Elitlerden Yardım Eli

blank

Erken Doğan Bebeklere Elitlerden Yardım Eli

Okuma süresi 1 dakika

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği Er-Do-Der, Mardin’de yapımını üstlendikleri yeni doğan ünitesine gelir sağlamak amacıyla Flamingo restoranda bir yardım daveti düzenledi.

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği Er-Do-Der, hayat verdiği sosyal sorumluluk etkinliklerine Flamingo Restoran’da gerçekleştirilen bir yemek daveti ile bir yenisini eklemiş oldu. Mardin’de yeni doğan ünitesi yapımını üstlenen dernek bu önemli görevi yerine getirmek düzenlediği davete cemiyet hayatının yardımseverleri büyük ilgi gösterdi. Davetliler Flamingo restoranda yapılan yemek için satılan davetiyeleri satın alarak projeye destek oldular. Er-do-der başkanı Canan Göztepe ve dernek
üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen yemek davetinde konuklar hem dostlarıyla bir araya geldi hem de sosyal sorumluluk projesine destek oldular. Yemek davetinde ayrıca Gizem Tatlıcı’nın bağışladığı bir tablo derneğe katkı amacıyla açık arttırmayla satışa çıkarıldı. Yemekte ayrıca çok sayıda gönüllünün bağışladığı hediyeler de satılarak dernek için gelir elde edildi.

OK (CANAN KESİLECEK) Berrin Özbek,Yonca Erkal,Tülin Akçalı Karaca,Canan Göztepe,Hande Sezer Pekcan,Aycan Alp,Berrin Zorlu,Esra Şahin,Gizem Tatlıcı_640x425

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.