© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sağlıklı Güzellik Fark Edilir Funda Kurt Healthy Beauty & Academy

Sağlıklı Güzellik Fark Edilir Funda Kurt Healthy Beauty & Academy

Alışılmışın dışındaki konseptiyle güzelliğe farklı bir bakış açısı kazandıran Funda Kurt Healthy Beauty görkemli bir lansman ile kapılarını açtı. Dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir ürün, eğitmenlerden oluşan uzman kadro, insan anatomisine olan hâkimiyetleri ve geri bildirim temelli müşteri memnuniyeti ile sürdürülebilir hizmet kalitesini benimseyen Funda Kurt Healthy Beauty, müşterilerine vizyoner bir bakış açısı sunuyor.

Funda Kurt Healthy Beauty & Academy nasıl doğdu? Ortaya çıkış düşüncesi neydi?

Funda Kurt Healthy Beauty & Academy ihtiyaçtan doğdu. Uzun süre birçok ülkeye seyahatler gerçekleştirdim ve bu alanda araştırmalar yaptım. Gördüm ki, bizim güzellik sektöründe, dünya standartlarında kalite ve hijyene ihtiyacımız var. Güzelliğin sağlık ile buluşması, sürdürülebilir olması gerekiyor. Gerçek bir VIP hizmet, son teknoloji cihazlar, eğitmenlerden oluşan uzman bir kadro ve sürdürülebilir kalıcı sağlıklı bir güzellik. Güzelliğin sırrı doğallık, doğallığın sırrı sağlıkta gizlidir. İhtiyacımız bu ve biz de bu bilinçle yola çıktık. Doğal güzellik önceliğimiz, bunu en iyi şekilde gerçekleştiriyor olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz, çünkü güzelliğin anatomisini biliyoruz. İnsanın doğasında var olan güzelliği fark edilir kılmak adına, değerli müşterilerimize bütüncül bir güzellik deneyimi sunuyoruz. Uyguladığımız işlem ne olursa olsun takibini gerçekleştiriyoruz, taahhüt ettiğimiz güzelliği sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirim de gösteriyor ki kısa sürede bunu başardık. Bu başarının mutluluğunu yaşıyoruz.

Birçok güzellik merkezi ve güzellik akademisi olduğunu görüyoruz, sizi diğerlerinden ayıran nedir? İnsanlar neden sizi tercih ediyorlar?

Bizim için en önemli şey güven. Burada müşterilerimiz için gerçek bir güven ortamı oluşturduk. Hijyen bizim için olmazsa olmazdır. Müşterilerimizin işlemlerinde kullandığımız ürünler, dünyanın en kaliteli ürünleri. Yalnızca bizim salonumuzda bulunan FDI onaylı son teknoloji cihazlarımız tamamen sonuç odaklıdır. Dermatoloğumuz eşliğinde müşterilerimizin ihtiyaç analizini yaparak kişiye özel uygulama planı belirliyoruz. Sadece bizde bulunan cilt analiz cihazımız ile cildi en alt katmanına kadar gözlemleyebiliyoruz. Cildin neye ihtiyacı olduğunu tespit ediyor, bu minvalde dönüşüm planını hayata geçiriyoruz. Aynı şey kilo verme ve vücut şekillendirme uygulamaları için de geçerli. Diyetisyenimizle ideal olanı belirliyor, kişiye özel en uygun planı çıkararak profesyonel şekilde ilerliyoruz.  Müşterilerimize ikram ettiğimiz detoks içeceklerinden yiyeceklere kadar her şeyi özenle seçiyoruz. 

Önce sağlık diyerek, kişiye özel güzellik uygulamalarımız ile hijyen ve kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Eğitmen düzeyindeki uzman personelimizin, müşterilerimiz ile olan iletişimini ve gerçekleştirilen hizmetin kalitesini optimum düzeyde tutarak her müşterimizin kendisini ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyoruz. Biliyoruz ki, bizim müşterilerimiz en güzelini ve en kalitelisini hak ediyor.

Özellikle eğitmenlerden oluşan uzman bir kadro ile yol aldığınızı belirttiniz. Biraz ekibinizden bahseder misiniz? 

Çok sevdiğim bir söz vardır, “Sizin başarınız en zayıf halkanın başarısı kadardır.” der. İşte bu yüzden alanının en iyileri ile çalışıyorum. Kadromuz eğitmen uzmanlardan oluşuyor. Alanında eğitmenlik statüsüne çıkarak, konusuna tamamen vakıf olan uzman estetisyenler ile çalışıyoruz. Yabancı müşterilerimizle de doğrudan temas kurabilecek farklı dillere hâkim personellerimiz mevcut. Uzman ekibimizin, müşterilerimize olan yaklaşım ve ilgilerini en üst düzeyde tutabilmek adına her ay düzenli olarak kişisel gelişim ve iletişim alanlarında eğitimler gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz her hizmet için sorumlu olan ekiplerimiz var; işlem sonrası müşterilerimizle iletişime geçerek takiplerini gerçekleştiriyoruz. “Beni bu kadar düşündüğünüz için teşekkür ederim.” diyen çok müşterimiz var; onlarla bu şekilde gönül köprüleri kurmak bizi çok mutlu ediyor. Salonumuzdan gülerek, mutlu çıkıyor olmaları, ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor bize. Yol haritamızı müşterilerimizden gelen geri bildirimler ışığında çiziyoruz.  

Özetle, Funda Kurt Healthy Beauty’ye gelenleri burada neler bekliyor? Hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Müşterilerimizin, salonumuza geldiklerinde huzur bulmalarını ve burada geçirdikleri süreden büyük keyif almalarını istiyoruz. Bunun için konfor, güven, sağlık ve hijyeni önceliklerimiz arasında en üstte tutuyoruz. Bizim ziyaretçilerimiz dünyanın en iyi ürünlerine, en iyi hizmetle ulaşmayı hak ediyor. Uzman dokunuşlarla en iyi ürünleri kullanarak son teknoloji cihazlarla işlemlerimizi gerçekleştirerek taahhüt ettiğimiz kalıcı ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz. Güler yüzlü ve güçlü iletişime sahip eğitmen uzmanlarımızla layık oldukları hizmete ulaşıyorlar.  

Müşterilerimizin, hayalini kurduğu sağlıklı ve güzel cilde kavuşabilmeleri için hydrofacial, medikal cilt bakımı, dermapen, gözenek sıkılaştırma, cilt onarımı, leke giderme işlemleri, kolajen elastikiyeti ve bağ dokusunu kuvvetlendirme, kök hücre oluşumunu yenileme, yüz germe, golden eye ile göz çevresi onarımı, epilasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik, G5 masaj, strom, protez tırnak, kalıcı oje, nail art ile tırnak şekillendirme, ipek kirpik ve kirpik lifting işlemlerini, daha önce de belirttiğim gibi FDI onaylı son teknoloji cihazlar ve dünyanın en kaliteli ürünleri ile gerçekleştiriyoruz. En önemli farkımız, üst düzey hizmet anlayışı ile hareket ediyor olmamız. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla güzellik sektöründe fark yaratmaya devam edeceğiz.

Biraz da Funda Kurt Academy’den bahseder misiniz? Academy bölümünüz genç yeteneklere nasıl olanaklar sunuyor?

Academy bölümümüzde, öğrencilerimizin öncelikle gelecek vizyonlarını şekillendirmelerine olanak tanıyoruz. Burada aldıkları eğitimle mesleki donanıma sahip olabilmelerini, mesleklerini en iyi şekilde icra edebilmelerini sağlıyoruz. Eğitimlerimizin sonrasında, hak ettikleri MEB onaylı sertifikalarını takdim ediyoruz. Bununla birlikte asıl amacımız, en iyi ve en doğru bilgiye vakıf olabilmelerini sağlamak. Öğrenme ve uygulama odaklı eğitim modüllerimizle, alanının en iyisi eğitmenlerimizle, öğrencilerimizin, vizyonlarında oluşturduğumuz geleceğe güvenle ilerlemelerini sağlıyoruz. FDI onaylı son teknoloji cihazlarımız ile tüm derslerimizi uygulamalı gerçekleştiriyoruz. Bilgilerini her daim güncellemelerinin ne kadar önemli olduğunu, teknoloji ve yenilikleri takip etmelerini vizyoner bakış açısıyla öğretiyoruz.  

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.