© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Örnek Çiftler-Begüm &Erdal Ayaydın

Örnek Çiftler-Begüm &Erdal Ayaydın

İstanbul cemiyet hayatının önemli isimlerinden, başarılı işkadını Ak Dokuma Yönetim Kurulu Üyesi Begüm Ayaydın ile yaptığımız röportajda aşkı konuştuk…

Aşk size neleri çağrıştırıyor?

Mutluluk, heyecan, coşku, umut….

 

Sizce aşkın rengi/sembolü var mı?

Rengi de aşkın halleri gibi değişken bence. Dolayısıyla yeryüzünün tüm renkleri diyebilirim ama sembolü kalp.

 

Unutamadığınız bir Sevgililer Günü anınız var mı?

Eşim de, ben de işlerimiz dolayısıyla oğlumuz Asil doğmadan önce daha çok seyahat ediyorduk. Erdal Bey’in Uzakdoğu’da, benim de İngiltere’de olmamız gereken bir Sevgililer Günü eşim sürpriz yaparak programını değiştirmiş ve benim arkadaşlarımla yemek yediğim restorana gelmişti. Bu jesti beni çok mutlu etmişti.

Bu sene Sevgililer Günü için planlarınız neler?

Henüz program yapmadık.

 

Hayalinizdeki Sevgililer Günü nasıl olmalı ve o özel günde alınabilecek en güzel hediye ne olmalı?

Eşim ve mümkünse yakın arkadaşlarımızla daha önce gitmediğimiz bir yerde kısa bir tatil. Karşınızdakini gerçekten düşündüğünüzü belli eden ve onu mutlu edeceğine inandığınız herhangi bir şey. Erdal Bey tesbih koleksiyonu yapıyor; ben ona özel tesbihler bulmaya çalışıyorum.

 

Sizce Türkiye’den veya dünyadan örnek gösterilebilecek çift/çiftler kimler?

Dünyadan Wallis Simpson ve onun için İngiltere tahtından feragat eden kral VIII. Edward; Türkiye’den Semra-Turgut Özal.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.