Başa Dön

Mykonos’ta Neler Yapalım?HANDE CAN

blank

Mykonos’ta Neler Yapalım?HANDE CAN

Okuma süresi 1 dakika

 

Sosyal yaşamın sevilen ismi Hande Can, 2016 yazının tatil açılışını geçtiğimiz haftalarda Mykonos’ta yaptı… Tatiline hem keyif hem huzur katmak isteyenlere fikir verecek deneyimlerini paylaşıyor…

 

Eğlence adası Mykonos’ta yapılacak en güzel şey sabahlara kadar eğlenmek olsa gerek…

 

Fakat plajlarda sakin ve sesiz bir tatil yapmak istiyorsanız Mykonos kesinlikle size göre değil. Yeme-içmesi, eğlencesi ve denizi ile Çeşme ve Bodrum’a rakip olan Mykonos’ta bana göre kalınacak en güzel otel Ornos’ta bulunan Kivotos Luxury Butik Otel. Her ne kadar Mykonos’a gitmek isteyenler eğlencenin merkezinde kalmayı tercih ediyor olsa da Mykonos’a biraz daha uzak olan Kivotos hem eğlenmek isteyip hem de ertesi gün dinlenmek isteyenler için en ideal lokasyonda.

 

Adada hayat 14:00’ten sonra başladığı için bu saatten önce plajlara gidenler hemen hemen hiç yok gibi.

Türkler en çok Nammos’a gitmeyi tercih ediyor. Eğer siz de Nammos’a gitmeyi tercih ederseniz Nammos’un içindeki butiğe uğramanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 

Cavo Paradiso ise, bence kesinlikle bir Mykonos klasiği. Genelde ünlü DJ’ler geliyor ve eğlence sabaha kadar sürüyor.

 

Daha sakin bir gün geçirmek isteyenlerdenseniz; muhteşem denizi ve geniş plajı ile Elia tam size göre.

 

Mykonos’a gidip gün batımı izlemek isteyenler için ise, en güzel yer; Cavo Tagoo ile köy içindeki Kastro.

 

Tatil deneyimlerimle edindiğim fikirleri sizlerle paylaştım… Umarım siz de çok keyifli ve huzurlu bir tatil geçirirsiniz…

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.