© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kaliteye Ulaşma Yolunda: Cittopelle Deri

Kaliteye Ulaşma Yolunda: Cittopelle Deri

Hayalini gerçekleştirerek Fika Coffee & Kitchen’ı kuran Emine Cansel Önal, bu kez de kafesinin içindeki butik deri ceket mağazası Cittopelle Deri’nin macerasını MAG Okurlarına anlatıyor.

Öncelikle; iki işletme birden yönetiyorsunuz. İyi bir yönetici olmak için neler gereklidir, biraz anlatır mısınız?

İyi bir yönetici olmak için öncelikle sabırlı, çok çalışmayı seven, uzun saatler ayakta kalmayı başarabilen, stresle baş edebilen, araştırmacı, yeniliklere ve eleştiriye açık olmak gerekiyor. Bu özelliklere sahip olan ve bu mesleği sevebilecek herkes bu işi yapabilir. İyi bir yönetici olmak için etik ve ahlak değerlere sahip dürüst ve yenilikçi bir insan olmak gerekiyor.

Cittopelle Deri’nin macerası nasıl başladı? Hangi amaçla yola çıktınız?

Ürünlerimizi erkek kardeşim, İzmir’de üretiyor ve hepsini yurt dışına ihraç ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da alışveriş yaparken, bu kaliteyi henüz yakalayabilen bir marka olmadığını fark ettim. Benim gibi düşünenler, yani kaliteli ürüne ulaşmak, verdiği paranın karşılığını almak isteyenler ve herkeste aynı ürünü görmekten sıkılanlar için kafem Fika Coffee & Kitchen’ı butik bir kafeye dönüştürme kararı aldım.

Ürün yelpazenizden bahseder misiniz? Tasarımlarınızın özellikleri neler?

Ürün yelpazemiz oldukça geniş aslında. Hiçbir yerde bulamayacağınız rengârenk deri ceketler ve kürkler, modası geçmeyecek klasikler… Hepsini kadın ve erkek müşterilerimiz için tüm bedenlerde üretiyoruz. Bu sayede kişi kendine en yakışan renk tonunda ürüne sahip olabiliyor. Deve kürkü monttan tutun da pembe kuzu derisi ceketlere, saks mavisinden turuncuya tüm renklerde ürünlerimiz mevcut. Tasarımlarımızı yaparken sıradanlığı geride bırakıyor ve sizi özel hissettiriyoruz.

Müşterileriniz ürünlerinize hangi yollardan ulaşabilir?

Ürünlerimize ulaşmak için Fika Coffee & Kitchen’a uğrayabilirler. Burada hem lezzetli bir kahve molası verir, hem de ürünleri deneyebilir veya özel siparişlerini benimle görüşebilirler. Instagram hesabımız henüz çok yeni olduğu için tüm ürünleri görmek isteyenleri Fika’da ağırlıyoruz fakat çok yakında Trendyol’dan da ürünlere ulaşabileceksiniz. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor.

Gelecek hedeflerinizde neler var?

Burası benim çocuğum gibi. Çocuklarımı büyütürken verdiğim emeğin aynısını markalarım için de veriyorum. Fika, inşaatından mimarisine, mutfağından sunumuna kadar tamamen benim eserim. Cittopelle ise eşsiz tasarımlar sunan, kalitenin hakkını veren bir marka ve sıcaklığıyla, eşsiz tasarımlarıyla, kalitesiyle sektörde yerini alacağına inanıyorum.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.