© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Işıltılı ve Canlı Yeni Koleksiyonuyla ”happy to wear ”

Işıltılı ve Canlı Yeni Koleksiyonuyla ”happy to wear ”

Yerli üretim ürünlerle zamansız tasarımlar yaratan happy to wear kurucu ortakları, yeni sezon koleksiyonlarındaki parçalardan kumaş seçimine kadar merak edilenleri MAG Okurlarıyla paylaşıyor.

Yeni koleksiyonunuzu oluştururken çıkış noktanız neydi? Zihninizde neler canlandırdınız?

Biz birkaç senedir müşterilerimizi dinleyerek, onların ihtiyaçları ve geri bildirimleri doğrultusunda tasarım yapmaya özen gösteriyoruz. Bu koleksiyonda da en önemli çıkış noktamız neredeyse tüm müşterimizin ortak şikayeti olan bir konuydu: “Günlük bir şeyler bulmak kolay, ağır abiye bulmak da mümkün; fakat ara kategoride, minimal ve birçok okazyonda giyilebilir şık parçalar bulmakta çok zorlanıyoruz.” Bu yüzden zihnimizde hep abartısız fakat şık parçalarla arz-ı endam eyleyen “happy” kadınlarını hayal ettik. 

Koleksiyonda ne tür parçalar yer alıyor? Teması nedir?

Koleksiyonda senenin en öne çıkan trendi olan ışıltılı parçalar, dört mevsim giyilebilen saten tasarımların capcanlı renk alternatifleri, gündüzden geceye uyarlanabilen zamansız takımlar ön planda. Temamız, pandemiyi tamamıyla geride bıraktığımız ilk yaz sezonundaki davetlerde ışıldamak! 

Kumaş seçiminizden bahseder misiniz? 

Bu sezon, özel tasarım payet kumaşlara, düzenli kullandığımız ve kalitesine güvendiğimiz ana kumaşlarımız olan saten ve krep grubun yepyeni renklerine bolca yer verdik. Üstelik “happy Summer Edition” kapsül koleksiyonunda en sevilen ürün gruplarımız neredeyse on ila on iki renk alternatifi ile satışta. Özel renkler boyattık ve renk alternatifi konusunda neredeyse rakipsiz durumdayız. 

Son koleksiyonunuzu ne kadar sürede hazırladınız? Serüveniniz nasıl geçti?

Biz hızlı üretim yapan bir firmayız, sık sık fakat sınırlı sayıda kapsül koleksiyonlarla müşterilerimizin karşısına çıkmayı seviyoruz. Günceli hızlı yakalamak ve en hızlı sürede maksimum kalitede müşterilerimizle buluşturmak öncelikli hedefimiz. 

Sürdürülebilirlik anlayışınızı tasarımlarınızda nasıl işliyorsunuz? 

Uzun süre giyilebilecek, zamansız tasarımların kaliteli kumaşlarla buluştuğu ürünlere yönelmeye çalışıyoruz. Güncel trendleri hep bünyesinde barındırsa da senelerce giyilebilecek zamansızlıkta parçalar tasarlamak en sevdiğimiz şey. Neticede şık bir saten elbisenin giyilemeyeceği okazyon ya da mevsim yok. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.