© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güzelliğin En Etkili Mimarı: Medica’ES Beauty Center

Güzelliğin En Etkili Mimarı: Medica’ES Beauty Center

Güzellik sektörünün en etkili mimarı olmaya karar vererek, Medica’Es Beauty Center’ı müşterileri ile buluşturan Banu Yenilmez; hedeflerinden biri olarak kadınlara istihdam sağlamanın ve ufak da olsa onların hikâyesine katkıda bulunmanın önemine vurgu yapıyor. İleriye dönük planlarını anlatınca, pırıltılı dünyasının içinde bir anda kayboluyorsunuz. İşine odaklanmış, gün gün ne yapacağını aylar öncesinden notlarının arasına almış bile. Hayran olmamak elde değil. Başarılarının arkasındaki kendine olan güveni, en önemli desteği olmuş.

Sizi Medica’Es olarak neden tercih etmeli?

Sıradan olmayan, kişiye özel protokoller ile hizmet verip, misafirlerimize hak ettikleri özel uygulamaları sunuyoruz.

Kurucusu olduğunuz Medica’Es Beauty Center’da ne gibi uygulamalar yapıyorsunuz?

Cilt bakımları, epilasyon, bölgesel incelme ve sıkılaşma, kalıcı makyaj ve tırnak bakımı gibi hizmetler veriyoruz.

Bu sektörü seçme amaçlarınız neler?

Kadınlar ile ilgilenmeyi çok değerli buluyorum. İstihdamı artırmak bir yana, kendini özel hisseden her kadına öncü olmak nedenlerim arasında olabilir.

Bundan sonraki adımlarınız neler olacak?

Açıkçası birçok planım hayata geçmek üzere. Bunlardan en önemlisi şubeleşmek ve franchise vermek. Hâlihazırda üç anlaşmayı yaptık bile. Ankara içi ve şehir dışında Medica’Es ismini çokça duyacağız.

Son olarak, kadınlara buradan ne söylemek istersiniz?

Hayallerinin ertelenmesine asla izin vermesinler. Hayat çok kısa ve biz çok değerliyiz. Birlikte daha güzel ve güçlü adımlar atabilmek için birbirimize destek olacağız.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.