© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Derun Architecture & Interior Design

Derun Architecture & Interior Design

Derun Architecture & Interior Design kurucuları Yasemen Fateh Pour ve Shahin Fateh Pour, Göktürk Pasifik Konakları’ndaki villa projelerini detaylandırıyor…

Modern tarzın çizgilerini ve malzemelerini kullandığımız Göktürk Pasifik Konakları’ndaki villa projemizde; pirinç detaylı, özel üretim ayna kapaklı sabit mobilyalar kullanarak ince ve şık detayların bir araya geldiği görkemli bir giriş alanı yarattık.

Villanın genel tarzında, farklı doğal dokuları üst üste veya yan yana kullanarak ortaya sanatsal kombinasyonlar çıkarmayı hedefledik. Bu sezonun trendleri arasında yer alan dokulu mermerler, ahşap ve metaller buna son derece elverişli.

Salonda bulunan galeri boşluğunda, gizli LED aydınlatma kullanarak ambiyansa şıklık getirdik. Bunun yanı sıra spotlar, aplikler ve gizli LED sistemi kullanarak tasarımımızı tamamladık.

Renk, form ve doku birlikteliğine odaklanarak, mekânlardaki işlevselliğin ve görsel zenginliğin önemini vurguladık.

Projemizde tasarım kimliğinin bütünlüğünün korunması, dengesi gibi unsurlarda Derun Mimarlık’ın imzasını izlemek mümkün.

Hedefimiz; iyi tasarlanmış mekânlarda yaşayan, daha mutlu insanlar.  

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.