© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Benzersiz Tasarımıyla Harper’s Coffee

Benzersiz Tasarımıyla Harper’s Coffee

Yurt içi ve yurt dışı araştırmalar yaparak, ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatma arzusuyla yola çıkan Harper’s Coffee’nin kurucusu Mert Memiş, müşterilerine eşsiz bir atmosferde kaliteli kahve ve lezzetli tabaklar sunuyor…

Öncelikle kendinizden bahseder misiniz?

6 Ağustos 1999 Ankara doğumluyum.  Turizm sektöründe hali hazırda 20 yılı aşkındır faal olan aile şirketimiz MERTUR’un sahibi ve Harper’s Coffee’nin kurucusuyum.

Harper’s Coffee’nin öyküsü nedir? Nasıl bir vizyonda ilerliyor?

Harper’s Coffee uzun yıllardır üzerinde düşündüğüm, hem yurt içi hem de yurt dışında araştırmalar yaparak müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatmak, onlara unutamayacakları bir ortamda ağırlamak üzere hayata geçirdiğim bir işletme. Türkiye’de ve dünyada benzeri olmayan iç mekân tasarımı, kahve ve tatlarımızın harmonisiyle buluşarak akıllarda kalıcı bir etki birakmayı hedefledik.

Müşteri portföyünüz hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Bulunduğumuz lokasyon itibarı ile, farklı ülkelerden insanların yoğunlukta olduğu, üniversite öğrencilerimize çok yakın temas halinde olduğumuz bir işletmeyiz. Müşterilerimize bu konuda çok kültürlü bir deneyim sunmaktayız. Harper’s Coffee’nin eşsiz atmosferinde kendinizi, her köşesinde fotoğraf çekerken ve farklı dilleri duyarken; bunların hepsini de kaliteli bir kahve ve lezzetli tatlarımızı yerken bulacaksınız. Tüm Ankara’yı, bu deneyimi yasamaları için Harper’s Coffee’de beklemekteyiz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.