Başa Dön

Alışveriş Merkezleri Artık Cebinizde

blank

Alışveriş Merkezleri Artık Cebinizde

Okuma süresi 6 dakika

Kısaca sizi tanımak isteriz. Kimdir Kerem Yazıcı?
1974 Ankara doğumluyum. Lisans eğitimimi ODTÜ Matematik Bölümü’nde, lisansüstü eğitimimi de Başkent Üniversitesi MBA programını bitirmek sureti ile tamamladım. 15 yıllık çeşitli sektörlerde profesyonel yöneticilik yapıp kariyer sürecimi tamamladıktan sonra kendi firmamı KEYGROUP Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti’ni kurdum. KEYGROUP’un hali hazırda işlettiği www.avmdefirsat.com web sitesi ve mobil telefonlar için i-avm yazılımı bulunmaktadır.

www.avmdefirsat.com ve i-avm tam olarak nedir? Nasıl ortaya çıktı bizimle paylaşabilir misiniz lütfen?

İ-avm mobil telefonlar için üretilmiş bir yazılım programıdır. Programı indiren müşteriler, üye işyerlerinin, yani AVM’lerde ve yoğun caddelerde bulunan işletme, otel, cafe, mağazaların ürünlerini/hizmetlerini, fotoğraflarını, eski ve kampanya fiyatını, kampanya koşullarını ve aynı zamanda haritadaki yerini izleme fırsatına sahip olurlar. Üye işyerlerinin kampanyaları arasından müşterilerimiz için seçtiğimiz ve fırsat anlaşmaları ile “Günlük Fırsatlar” adı altında kredi kartı sistemimiz üzerinden satın alma imkanı sunan i-avm sayesinde müşteriler, “Etrafımdaki  Fırsatlar” butonundan o an en yakın anlaşmalı üye işyerlerindeki kampanya ve fırsatları da görüntüleme şansına sahip oluyor.

i-avm yazılım programı şu an iphone’lar, ipad’ler ve ipod-touch’lar için kullanıma sunulmuştur. Mobil telefonlara verilen bu hizmetlerin, lokasyonel fırsat ve kampanya bildiriminin dışındaki, tamamı aynı zamanda www.avmdefirsat.com sayesinde tüm internet kullanıcılarına da sunulmaktadır. Başka bir deyişle, tüm kampanyalar ve fırsatlar ofiste, evinizde ve cebinizde…

i-avm gerçekten muhteşem bir uygulama. Peki, bu uygulamaya isteyen herkes üye olabiliyor mu? i-avm içerisinde nerelerden faydalanabiliyor?

İ-avm uygulamasına Apple Store üzerinden ulaşmak ve (kısa bir süreliğine) ücretsiz olarak iphone’larınıza, ipad ve ipod-touch’larınıza indirmek mümkün. İ-avm’ye üye işyerlerinin tüm kampanyalarını görüntülemek, fırsatları satın almak ve etrafınızda ne tür fırsatlar var, ilk andan itibaren tüm müşterilerimize açık…

i-avm hangi iller için faaliyet gösteriyor?

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, büyük şehirlerde ve turizm beldelerinde faaliyette olmayı planladık. Şu an İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla’da faaliyetteyiz.

Tüm mobil telefonlar uygulamaya kolayca girebiliyorlar mı?

İ-avm uygulaması Türkiye’nin ilk ürün/hizmet ve lokasyon tabanlı mobil telefon yazılımıdır. En büyük özelliği görüntülediğiniz kampanya ve fırsatları lokasyonunuza göre filtreleyerek size sunması, ayrıca tabii ki kredi kartı ile o işyerine gitmeden de fırsatı satın alma şansı… Lokasyon özelliğinin dışındaki tüm özellikleri internet sitemiz www.avmdefirsat.com ‘da da görebilirsiniz.  Şu an iphone, ipad ve ipod touch cihazlarda olan bu yazılımı en geç Temmuz ortasına Blackberry, HTC ve Samsung telefonların da kullanabilmesini sağlamak için ARGE çalışmalarımıza hız verdik.

Hem i-avm hem de avmdefirsat.com için ayrı üyelik mi var?

İ-avm’ye hem iphone’nunuza yükledikten sonra üyelik oluşturarak, avmdefirsat.com üyeliğinizle ya da Facebook hesabınızla giriş yapabilmeniz mümkün. Bir kere avmdefirsat.com’a üyelik oluşturduktan sonra bu hesap bilgileriniz ile i-avm’ye giriş yapabilirsiniz. Ya da i-avm’de oluşturduğunuz hesap bilgisi ile avmdefirsat.com’a da giriş yapabilirsiniz. Yani tek hesap iki sisteme de girişi mümkün kılıyor.

Üye olan kişiler fırsatlardan nasıl yararlanıyor?

Profil bilgisi ile giriş yapıp sistemimize üye olan kişiler kredi kartlarından ödeme yaparak “Günün Fırsatları”nı ya da “Etrafındaki Fırsatları” satın alabiliyor. Satın alma sonrasında avmdefirsat.com’da ya da mobil uygulama i-avm’de oluşturulan profilinizdeki e-mail’ınıza satın aldığınız ürün/hizmete ilişkin bir “Ürün/hizmet kodu”  gönderiliyor. Bu kullanım kodu sayesinde müşterimiz ürün/hizmeti üye işyerimizden teslim alabiliyor/hizmetten faydalanabiliyor.

 

i-avm içerisinde birçok kişiye ulaşan bir mağaza/işyeri olmak isteyen kişilerin neler yapması gerekiyor?

İ-avm içerisinde yer almak isteyen işyerleri(cafeler, restoranlar, oteller, spalar, spor ve sağlık kulüpleri, güzellik merkezleri, kuaförler, mağazalar, vb işletmeler) https://www.avmdefirsat.com/iAvm/staticPages/index.seam sayfasından “İşletme sahipleri” başlıklı butonu tıklayabilirler ya da i-avm mobil uygulamasındaki ana sayfasında yer alan “üye işyeri olmak” ile ilgili butona tıklayarak sistemimize çok kolay bir şekilde kayıt olabilir ve kampanyalarını hem internette hem de mobil telefon sahiplerine aynı gün ulaştırmaya başlayabilirler.

 

Peki, www.avmdefirsat.com ve i-avm’nin avantajları nelerdir? Sizce kişi neden buraya üye olmalı?

İ-avm ve www.avmdefirsat.com’un sağladığı faydaları şöyle sıralayabiliriz.

 

Müşterilere sağladığı faydalar

Türkiye’deki tüm AVM’leri ve alışveriş noktalarında yer alan işletme, mağaza ve işyerlerinin indirimli kampanyalarını görüntüleme imkanı bulabilecek ve bunlara en önemlisi bulundukları yerden çok rahat ve konforlu bir şekilde ulaşabilecekler,

Almak istedikleri ürün ve hizmetleri diğer AVM’lerden de, gitmeden inceleyebilecekler,

Ulaşım maliyeti ve zaman maliyetine boş yere katlanmayacaklar,

Etraflarındaki o an kampanyadaki ürün ve fırsatları görebilerek, satın alabilecekler; böylece hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilecekler.

Herhangi bir ürün ya da hizmeti mağaza ve işletmeye gitmeden kredi kartlarından satın alabilecekler.

 

Üye İşyerlerine sağladığı avantajlar

Etrafındaki satın almaya hazır müşteriler ile buluşma imkanı

Ürün ve hizmetlerini A+ müşterilere satışa sunma imkanı

Kampanyalarının kaç kişiye ulaştığına ait bilgiyi anlık görebilme imkanı

Reklam mecralarının en uygunu, en hesaplısı ve etkili olanında bulunma şansı

Kampanyalarının sektörel ve lokasyonel kıyaslama imkanı

Son olarak eklemek istedikleriniz neler?

Dünyada hayat eskisinden çok daha hızlı yaşanıyor. Zaman, ulaşım gibi maliyetlerin önemi gün geçtikçe artmakta ve insanlar kendi yaşamı ile ilgili kaliteli ürün ve hizmeti en kısa ve en kolay yoldan ulaşmanın formüllerini arıyorlar. Alışveriş hayatımızın önemli parçasından bir tanesi ve bunu da sosyal hale getirmek, teknolojiden yararlanmak aynı zamanda kaliteli ürün ve hizmetlere indirimli ve her an kolayca ulaşabilmek… Tüm bunları web sitemizde hatta daha da ötesinde mobil telefonlarınıza getirdik.

i-avm ile alışveriş cebinizde…

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.