Başa Dön

Aksesuar Sektöründe Yeni Soluk Wenge Home

Aksesuar Sektöründe Yeni Soluk Wenge Home

Duygu Karabuğa, aksesuar sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan dinamik markasıyla; iş birliklerini, çalışma disiplinlerini ve ilkelerini MAG Okurları için detaylandırıyor… 

Öncesinde 2017 yılında kendi lisanslı markamız olan Ghita Home ile başlayan dekorasyon yolculuğumuz, yollarımızın 2021 yılının sonlarında kesiştiği Wenge Home iş birliğimiz ile devam etti. Tecrübemiz, uzman kadromuz ve önceliği müşteri memnuniyeti olan kaliteli hizmet ağımızla Wenge Home Çayyolu şubemizi 2022 nisan ayı başında açtık ve müşterilerimize hizmet vermeye başladık. 

Wenge Home; dekorasyon, iç mimari ve tasarım dünyasının en etkili tamamlayıcısı olan aksesuar sektörüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan heyecanlı ve dinamik bir markadır. Sunumları ve tarzı ile müşterilerimizin isteklerine en hızlı, detaylı ve şık seçenekleri sunmayı amaçlamıştır.

Vaktin gün geçtikçe daha da değerli olduğu dünyamızda en güncel ve en popüler aksesuar, mobilya seçimlerini; İstanbul geçmişli ve lisanslı bir diğer markamız olan wwww.ghita.com.tr adlı e-ticaret sayfamızdan, sosyal medyadan ve Ankara Çayyolu mağazamızdan müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. 

Mobilya aksesuardan mobilya tasarımına kadar çeşitli tasarımları sıra dışı model ve seçeneklerimizle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yüksek kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Hedefimiz, daha nice güzel projelere imza atıp şubeleşmektir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.