Başa Dön

ARZU KAPROL Studio Kaprol’ün Genç Tasarımcıları Podyumda

blank

ARZU KAPROL Studio Kaprol’ün Genç Tasarımcıları Podyumda

Okuma süresi 1 dakika

İlk defilesini Eylül ayında gerçekleştiren Studio Kaprol by Coke Design tasarımcılarının IFW kapsamında 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını sergilediği defileyi, sanat, moda ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri izledi.

 

Arzu Kaprol yönetimindeki Studio Kaprol by Coke Design’ın tasarımcıları Tolga Turan, Ali Bayramoğlu ve Gülcan Ardıç’ın koleksiyonları İFW çadırında moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Tolga Turan “Brotherhood”, Ali Bayramoğlu “Alien & Human” ve Gülcan Ardıç “Valdrada & Adardlav” adlı koleksiyonlarını sundu. Defilede Serenay Sarıkaya ve Ebru Öztürk gibi ünlü isimler podyuma çıktı.

[nggallery id=1029]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.