Başa Dön

HATÜPEN İle Pimawood Ahşap Kompozit Sistemleri

blank

HATÜPEN İle Pimawood Ahşap Kompozit Sistemleri

Okuma süresi 2 dakika

1984 yılından gelen ustalığı ve titiz işçiliğini PİMAPEN kalitesiyle bütünleştiren HATÜPEN, her türlü darbeye dayanıklı, bakım ve tamir gerektirmeyen PİMAWOOD Ahşap Kompozit Sistemleri’ni sunar.

Ahşabın doğallığı ve plastiğin dayanım özelliğinin birleşmesinden meydana gelen Pimawood, tüm dünyada WPC (wood-plastic composite/ahşap-plastik kompozit) olarak tanınmakta ve kullanılmaktadır. Ahşap malzemelerin olumsuzluklarına alternatif olması amacıyla geliştirilmiştir. Her türlü iklim şartlarına ve kimyasal etkilere karşı son derece dayanıklı olan ve uygulandığı mekanların değerini artıran Pimawood, teraslar, havuz kenarları, plajlar, iskeleler, verandalar, kış bahçeleri, yürüyüş yolları, platform ve basamaklarda açık havada oluşturulabilecek tüm alanlarda güvenle kullanabilir. Kaplamanın yüzeyi kaygan olmamakla birlikte; havuzdan çıktığınızda kayıp düşme gibi bir sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. 

 

Uzun ömürlü oluşu, doğal, çevre dostu ve %100 geri dönüştürülebilir olması en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Her türlü iklim şartlarına ve kimyasal etkilere karşı son derece dayanıklıdır. 

 

Pimawood ürünlerinin farklı renk alternatifleri ve yüzey seçenekleriyle ahşabın doğal güzelliğini Hatüpen kalitesi ve tecrübesiyle mekanınıza kolayca uygulayabilirsiniz.

Pimawood Cephe, Binaların Yeni Yüzü

Binaların dış cephelerine sağlam ve estetik bir görünüm sağlayan yeni ürün Pimawood Cephe ile binanın dış görünümünü güzelleşmekte, yapının değerini artmaktadır.

 

Pimawood Cephe, farklı geometriye sahip yüzeylerde dahi detay çözümüne olanak veren yardımcı profilleri ile kompakt bir sistemdir. Kaplama profillerinin hem dikey hem de yatay uygulamalara olanak veren tasarımı fark yaratmaktadır. Ayrıca; 3 destek perdeli kaplama profilleri sisteme rijitlik kazandırmaktadır.

 

Özel tasarlanan kapak profili, kaplama profilini sıkı bir şekilde yatakladığı için, herhangi bir rüzgar yükünde ses oluşmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra; kapak profilinin sökülebilme özelliği sayesinde, istenildiğinde bakım, tamirat gibi uygulamalar rahatlıkla yapılabilmektedir. Pimawood Cephe’nin açık kahverengi, gri, yeşil, koyu kahverengi ve krem olmak üzere birbirine uyumlu beş farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu kaplamalar; kapak profilleri ve iki farklı renk seçeneğine sahip alüminyum profilleri ile zengin kombinasyonlar oluşturulabilmektedir.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.