Başa Dön

Zen Pırlanta’dan Şık Davet

blank

Zen Pırlanta’dan Şık Davet

Okuma süresi 1 dakika
BEYZA ARSLANv

BEYZA ARSLANv

ESRA OFLAZ GÜVENKAYA

ESRA OFLAZ GÜVENKAYA

IMG_6227 IMG_6236

NESLİŞAH ALKOÇLAR

NESLİŞAH ALKOÇLAR

NİDA, NİLÜFER BULUT

NİDA, NİLÜFER BULUT

PINAR ÖZÇAPKIN, PINAR ATACAN

PINAR ÖZÇAPKIN, PINAR ATACAN

SİTARE AKDİLEK

SİTARE AKDİLEK

SİTARE AKDİLEK

SİTARE AKDİLEK

Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş, Akmerkez mağazasında düzenlediği özel bir davet ile dostlarını ağırladı.

İş ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı davette, Forevermark pırlantaları lüks marka ve mücevher danışmanı Şebnem Balkan’ın anlatımı, Ahu Yağtu’nun moda sohbeti konuklara keyifli anlar yaşattı. Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş’in ev sahipliğinde düzenlenen bu özel etkinliğe cemiyet hayatının seçkin simaları yoğun ilgi gösterdi. Aşk ve pırlanta konulu keyifli sohbetle güzel bir gün geçiren konuklar, ayrıca Ahu Yağtu’nun Zen Pırlanta koleksiyonlarından seçtiği tasarımları yakından incelerken beğendikleri parçaları satın almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: