Başa Dön

Yılbaşı Sofraları:Beliz Büyükhanlı

blank

Yılbaşı Sofraları:Beliz Büyükhanlı

Okuma süresi 2 dakika

Yılbaşını evde geçirmek isteyenler sizin için özel yılbaşı sofraları hazırladık. Sofralardan ilham almanız için sizi sayfalarımıza davet ediyoruz.

Renkli ve Gösterişli

Zarafetini evi için seçtiği birbirinden güzel mobilya ve sofra aksesuarları ile bir kez daha gösteren Beliz Büyükhanlı 2013 yılına sayılı günler kala yılbaşı sofrasını bizlerle paylaştı. Herend’in Queen Victoria serisine ait çok özel porselen takımlarını sofrasında kullanan Beliz Hanım; bu özel parçaları Ankara’daki tek yetkilisi olan Nar Koleksiyon’dan aldığını belirtti. Beliz Büyükhanlı’nın zarif ve şık sofrası MAG sayfalarında sizlerle… 

blank

Beliz Büyükhanlı

Sofranız da eviniz kadar şık… Yılbaşı sofranızdaki detayları bizimle paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim. Sofranın tabak takımları Herend’in Queen Victoria serisine ait. Klasik olmasına rağmen oldukça renkli ve neşeli olduğu için bu deseni beğeniyorum. Sofra takımları ve suplalar Christofle’ın Malmoisen koleksiyonu. Tepsi Ralph Lauren Home, tepsinin üstündeki aksesuar ve peçetelikler tabii ki Nar Koleksiyon’dan.

 blank

Yılbaşı gelenekleriniz var mıdır?

Gelenek haline getirmeye çalıştığım şeyler var aslında. Mesela çocuklarımın da olduğu arkadaşlarımızla bir araya gelinen toplantılar veya çocuklarla ağaç süslemek, kurabiye yapmak, yakınımızdaki kişilere küçük de olsa hoşlarına gidebilecek hediyeler vermek, yılbaşı günü iyi yıllar dilekleriyle yapılan telefon konuşmaları gibi oldukça klişeleşmiş şeyler beni oldukça mutlu ediyor.

Yılbaşınızda olmazsa olmazlarınız nelerdir?

Olmazsa olmaz değil ama mümkün olduğunca yılbaşını kutlamaya yönelik aktivitelerde bulunurum. Özel günleri kutlamayı, o günlere ait duyguların paylaşımını arttırdığı ve insanları pozitif duygularla bir araya getirdiği için değerli buluyorum.

2013’e dair umutlarınız beklentileriniz nelerdir?

Yeni yılda herkesin umduklarından ve korktuklarından emin olmasını diliyorum.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.