Başa Dön

Yeni Yıla Eski Dostlarla Merhaba

blank

Yeni Yıla Eski Dostlarla Merhaba

Okuma süresi 1 dakika

Her zaman ilklere imza atan MAG Medya bir kez daha adından söz ettirecek bir etkinlikle Beril, Seda-Can Çavuşoğlu’nun yakın dostlarına düzenlediği bir yemek verdi.

Lugal Ankara’nın Solfege Restaurant’ında düzenlenen, Şef Zeki Açıköz ve ekibinin hazırladığı onbirinci kültürden Abbasi mutfağının görücüye çıktığı gecede bir çok leziz ikram konukların beğenisine sunuldu. Tüm yıl boyunca beraber olan ve mutluluk dolu anılarla bir 2012 yılı geçiren seçkin isimler yeni yıla girmeden önce moral depoladılar. Sımsıcak bir atmosferin ve keyif dolu sohbetlerin yaşandığı lobinin ardından yemek salonuna geçen davetliler eşsiz yemeklerin göz alıcı tatlıların büyüsüne kapıldı. Yemekten önce konuşma yapan Beril Çavuşoğlu, beraber olmaktan mutluluk duyduğu insanlarla verdikleri bu yemeğin çok özel olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.