Başa Dön

Yeni Sezona Özel Defile

blank

Yeni Sezona Özel Defile

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü İngiliz moda devi Marks & Spencer, 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Swissotel’de gerçekleştirdiği muhteşem bir defile ile tanıttı. Cemiyet hayatının birbirinden tanınmış isimlerinin katıldığı davette konuklar girişte objektiflere poz vererek salona girdiler.
Çok sayıda davetlinin takip ettiği defilede dünyaca ünlü top model Ana Beatriz Baros da podyuma çıkarak yeni Marks&Spencer koleksiyonlarını tanıttı. Koreografisini ünlü koreograf Öner Evez‘in üstlendiği defilede aralarında Tülin Şahin, Selda Car, Ülkü Taşkın, Ebru Öztürk gibi ünlü mankenler yer aldı.
Defilenin ardından otelin başka bir salonunda gerçekleştirilen After Party ile geceye katılan konuklar canlı DJ performansıyla doyasıya eğlenerek gecenin tadını çıkardılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.