© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Velo’dan Anlamlı Etkinlik

Velo’dan Anlamlı Etkinlik

Mutlu çiftlerin en özel günlerine şahitlik eden Anse Avm’deki Velo Nikah ve Balo Salonu, düzenlediği etkinlikte çiftleri ağırladı.

Çiftlerin mutluluklarını resmileştirmek için tercih ettiği Ankara’nın önemli salonlarından Velo Nikah ve Balo Salonu, bugüne kadar mutluluklarına ortak oldukları çiftleri bir araya getirdi. Velo yönetiminin anlamlı etkinliğine yoğun ilgi gösterilirken, etkinliği geleneksel hale getirmeyi planlayan yöneticiler, katılan çiftlerle tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.