Başa Dön

Vakko Kavaklıdere’de Gözalıcı Defile

blank

Vakko Kavaklıdere’de Gözalıcı Defile

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin moda devlerinden Vakko, 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonlarının tanıtımı Ankara Kavaklıdere mağazasındaki şubesinde düzenlediği davetle tanıttı.

Dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerinin tanıtıldığı davetteki “trunk şov”un koregrafisini Uğurkan Erez üstlendi. Ankara cemiyetinin ünlü isimlerininin katıldığı davette, modasever birçok isim yeni koleksiyonun oldukça başarılı çizgilere sahip olduğunu belirtti. Davet düzenlenen defilenin ardından kokteylle devam etti. Sunumu gerçekleştiren Uğurkan Erez ise Ankaralı kadınların çok şık giyindiklerini ifade etti. Erez, “İstanbul kadınları bazen şık bazen olmayabiliyor. Ama bu davete gelen herkes çok şıktı ve tarz sahibiydi. Moda 70’li yıllarda kaldı. Artık benim için tarz önemlidir. Burada herkes tarzını çok iyi yansıtıyor” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.