Başa Dön

Ünlüler Markette Buluştu

blank

Ünlüler Markette Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Beyaz Black Berry Torch 9800’ün gelişini ve sevgililer gününü kutlamak için İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan Süpermarket’te şık bir parti düzenlendi. BlackBerry sponsorluğunda “White is the new Black!” ismiyle gerçekleştirilen partiye çok sayıda ünlü sima katıldı. Geceye RIM üst düzey yöneticilerinden RIM Bölge Direktörü Leigh Jenkinson, RIM Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Vatansever, RIM Türkiye Satış Müdürü Barış Tonguç ve Cem Bodur da katıldı.

“White is the new black!” gecesinde DJ tarafından davetlilere sorulan eğlenceli       soruların doğru cevabını parti öncesi verilen Pin numarasına BlackBerry Messenger ile gönderen ilk üç şanslı kişiye ise Beyaz BlackBerry Torch hediye edildi.

Partiye katılan ünlü konuklara yeni BlackBerry Torch’lardan hediye edildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.