© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Uğur Saat Rolex Butik

Uğur Saat Rolex Butik

Türkiye’nin önde gelen saat ithalatçılarından olan Uğur Saat Rolex SA ile birlikte, 13 Mart 2013 tarihinde Ankara’da sadece Rolex markasının olduğu yeni bir mağaza açılışını duyurmaktan mutluluk duyar. Bugüne kadar birçok markanın yer aldığı mağaza, Rolex’in prestij ve global yaklaşımına verdiği önemin bir göstergesi olarak resmi Rolex butiğine dönüştürülmüştür.

Ankara’nın en prestijli semtlerinden olan Çankaya’nın önde gelen alışveriş merkezinde bulunan mağazanın yeni görüntüsü̈, zamanın üstünde bir imajı ve lider İsviçre saat markasının mükemmelliğini vurgulamaktadır. Uğur Saat ve Rolex arasındaki devam eden bu güçlü ilişki; en yüksek hizmet standardı, performans, güvenirlilik ve dakiklik tutkusunun paylaşılması ile daha da güçlenerek devam etmektedir. 34 metrekarelik butik mağazada Rolex kol saatlerinin geniş ürün yelpazesinin sunulduğu samimi bir ortam göze çarpmaktadır. Efsanevi saat koleksiyonlarından otomatik, mekanik Oyster Perpetual dakikliği, benzersiz güvenirliliği, gelenek ve teknolojiyi birleştiren sitili ile her ana uygun seçenekler sunmaktadır.

 

Uğur Saat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Döğer; “Panora’daki Rolex Butik açılışı Uğur Saat’in tarihinde yalnızca önemli bir anı değil firmamızın Rolex markasının değerlerine olan bağlılığında ifade etmektedir. Beş yılı aşkın bir süredir en iyi hizmet ve kalite standartlarını sunarak Ankara’da Rolex’i temsil etmekten gurur duyuyoruz.”

 

Rolex Dünyasına Giriş

Ziyaretçilerimiz, Rolex’in 1926 yılında ilk su geçirmez kol saati olan Oyster’ın dünyaca bilinen özünün vurgulandığı deniz ve sudan esinlenilmiş bir atmosfer ile karşılanmaktadırlar. Ön cephe, crema marfil mermerleri ve bronz çerçeveli büyük vitrini ile markanın başlıca modellerini sergilemektedir.

 

Ankara’daki seçkin butik, satışa sunulan saatler kadar eşsiz bir müşteri deneyimi için oluşturduğu dekorasyonunda bronz detaylı platformları, parke zemini, Crema Marfil mermerinden yapılmış vitrini, krem renkli deri koltuk ve masa tablalarından oluşan zarif ve seçkin malzemeleriyle de göz kamaştırmaktadır.

 

Girişte aydınlatılmış ipek baskılı Aqua cam, üzerindeki yumuşak dalga motifi ile dikkati çekmekte ve uzun kavisli bej renkli deri kısımlar ise diğer Rolex parçaları yeşil ışıklı, kumaş zemin üzerinde sergilenmektedir. Markanın ikonik simgesi altın etkili tasarlanmış Rolex tacı da detaylı biçimde temsil edilmektedir.

 

Uğur Saat Hakkında

Türk saat sektörünün temel taşlarından biri olan Uğur Saat, hizmette mükemmelliğin ve benzersiz bir ustalığın temsilcisidir. 1989 yılında bir kişinin tutkusuyla yola çıkan Uğur Saat, bugün ulaştığı dokuz satış noktası ile Türkiye’nin en ünlü saat perakendecisidir. Kurulduğu günden bu yana, Uğur Saat Türkiye’deki saat yapım endüstrisinde de her zaman öncü olmuştur. 20 yıldan uzun bir süredir Uğur Saat ailesi, dünyanın lider markalarını sunarak, müşterileri için en iyi kalite ve en yüksek hizmet standartlarında faaliyetlerine devam etmektedir. İsviçre lüks saatlerine olan tutku ve mükemmellik arayışı şirket karakterinin kalbi olarak kabul edilmektedir.

Uğur Saat 2007 yılından beri Rolex ile olan ortaklığını sürdürmektedir.

 

2009 yılından beri Rolex müşterileri için satış sonrası servis hizmetlerini de içine alan eşsiz bir satış deneyimi sunarak müşterileri için uzun vadeli ilişkiler amaçlamaktadır. Uğur Saat mirasını, kalite ve prestij odaklı inşa etmeye kararlıdır. Uğur Saat ailesi tutku ve mükemmelliğin ideal kombinasyonu olan Panora’daki Rolex butiğin kapılarını müşterilerine açmaktan, büyük bir gurur ve heyecan duymaktadır.

 

Rolex Hakkında

Merkezi Cenevre’de olan İsviçre saat endüstrisinin lider markası Rolex; dünya çapında kaliteye ve uzmanlıkta rakipsiz itibara sahibidir. Kronometrelerinin tamamının doğrulukları tasdikli Oyster saatleri mükemmelliğin ve prestijin sembolüdür.

 

1905 yılı başlarında kol saatleri üretiminde lider olarak başladığı yolculuğunda 1926 yılında dünyanın ilk su geçirmez saati olan Oyster ve 1931 yılında ürettiği Perpetual rotor otomatik kurma mekanizması ile endüstrisindeki pek çok yeniliğin de mimarı olmuştur. Rolex’in tarihi boyunca 400 üzerinde kayıtlı patenti bulunmaktadır. Gerçek bir entegre üretim şirketi olan Rolex; altın alaşımlarının dökümünden üretimine,

makine, kasa, kadran ve bileziğin montaj ve işçiliğine kadar saatlerinin tüm parçalarını kendi bünyesinde tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir. Rolex ayrıca hayırseverlik programlarının yanı sıra geniş bir yelpazedeki sponsorluk faaliyetleri ile de sanat, spor, girişimcilik ruhu ve çevrenin desteklenmesinde de aktif olarak yer almaktadır.

 

Resmi web siteleri: www.rolex.com

 

www.ugursaat.com.tr

PERAKENDE SATIŞ Rolex butik

Panora AVM Turan Güneş Bulvarı 182/172 Oran ANKARA/TÜRKİYE

 

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat kurunuz:

info@ugursaat.com.tr

0312 491 97 47

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.