© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TURMEPA On Sekizinci Yaşını Kutladı

TURMEPA On Sekizinci Yaşını Kutladı

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA)on sekizinci yılını Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta düzenenlen şık bir davetle kutladı.

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M.Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleştiren geceye iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. CMB Yachts’ın anasponsorluğunda gerçekleştiren gecede , salon oldukça şık ve zarif şekilde dekore edilerek, duvaralara yansıtılan deniz atmosferi ise en dikkat çeken nokta oldu. Oylum Talu’nun sunduğu ve geleneksel hale gelen yıldönümü yemeğinin açılış konuşmasını yapan Tezcan M.Yaramancı, DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın 1994 yılından bu yana, denizlerimizin ve kıyılarımızın temiz kalması, temiz denizlerimizin gelecek nesillerin ekonomisine, sağlığına ve refahına katkı sağlaması için mücadele ettiğini vurguladı ve dünyamızın üçte ikisini kaplayan, en önemli protein kaynağı olan deniz ürünlerinin yatağı ‘mavi’ denizlerimizin de en az ‘yeşil’ çevre kadar kirletildiğine dikkat çekti. Geceye verdikleri katkı dolayısıyla yedi kişi teşekkür plaketlerini Rahmi M. Koç’un elinden aldı.Ayhan Sicimoğlu ve All Stars geceyi renklendirirken, Zen Diamond’un gece için özel hazırladığı takılarının satışından elde edilen bağışların yine Turmepa Projeleri’nin hayata geçirilmesinde kullanılacağı söylendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.