Başa Dön

TURMEPA 20. Yılını Kutladı

blank

TURMEPA 20. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Ülkemiz deniz, kıyı ve su varlıklarının kirliliğine dikkat çekerek, korunması için hayati adımların atılmasını sağlayarak, denizlerimize tekrar nefes verecek küçük, büyük herkesi harekete geçirerek, gelecek nesilleri yaşanabilir ve sağlıklı limanlara ulaştırmak adına kurulan Deniz Temiz Derneği 20. yılını Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlediği bir davetle kutladı.
Deniz Temiz Derneği/ TURMEPA’nın Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi M. Koç ve Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan M. Yaramancı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 20. yıl yemeği, denize gönül veren cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. 20. yılı sebebiyle kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmek ve farkındalığı yükseltmek için kampanya başlatan TURMEPA’ya destek veren ünlü isimlerde geceye katılırken, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Melisa Sözen, Mehmet Günsür’ün yer aldığı kamu spotu ve billboard görselleri gecede, watch- out sistemiyle davetlilere izlettirildi. Gecede, her sene olduğu gibi bu yılda Zen Diamond’un hazırladığı özel bir bileklik dernek yararına satışa sunulurken, ayrıca gecede beş çifte Pendore Bağları gezisi hediye edildi. Oylum Talu’nun sunuculuğunu üstlendiği geceye katılan davetliler, ünlü sanatçı Barbaros Büyükakkan’ın şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşadı.
Esra Oflaz- Ziya GÅvenkaya (2)

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: