Başa Dön

Tunalı’da Venezuela Esintileri

blank

Tunalı’da Venezuela Esintileri

Okuma süresi 1 dakika

Venezuela Büyükelçiliği’nin, Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki Cafe des Cafes’de düzenlediği, Venezuela Müziği ve Yemekleri Festivali yoğun bir katılımla gerçekleşti. Venezuela mutfağının farklı tatlarının servis edildiği gecede, ikramlar Venezuelalı ünlü Aşçı Antonio Garces’in tarifleriydi.

Venezuela Büyükelçisi Jose Gregorio Bracho Türkçe selam vererek başladığı konuşmasının devamında şunları söyledi; “Kardeş ülke Türkiye’den gönderdiğimiz sevgi mesajları ve dualarımız Karayipler’i aşıp Küba’ya Komutan Chavez’e ulaşacak ve daha sağlığına kavuşacak.” Sözlerinin ardından, eşi Sara Elena Flores Vargas ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ile kadeh kaldıran Büyükelçi gece boyunca davetlileriyle yakından ilgilendi. Venezuela’dan gelen müzik grubu Afrovenezuelajazz, çalmış oldukları şarkılarla geç konuklara bir yandan da müzik ziyafeti yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.