Başa Dön

TÜKAL Kadını İşledi

TÜKAL Kadını İşledi

TÜKAL (Tüm Kadın Lobisi) Dernegi, 2014 yili etkinliklerine Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde işlediği “Çivi Yazılı Belgeler Eşliğinde Kadın” konulu bir sunumla devam etti.

Kadının yeri, konumu ve tarihten günümüze yolculuğundaki kazanım ve kayıpları konularında Mine Çiftçi tarafından bir sunum gerçekleşen buluşmada cemiyet hayatının seçkin isimleri de yerlerini aldı. Kadın ve sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmayı hedefleyen dernek, Mualla Çelik Hıdıroğlu başkanlığında kadınlara başka bir pencereden bakmaya ve baktırmayı hedefliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.