© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TED’den Teşekkür Çayı

TED’den Teşekkür Çayı

1928 Yılında Ulu Önder Atatürk’ün isteği kurulan Türk Eğitim Derneği’nin 2004 yılında hayata geçirilen Sosyal Hizmetler Komitesi, üyelerine “teşekkür çayı” organize etti. Dokuz yıl önce kurulan TED Sosyal Hizmetler Komitesi, üyelerine Big Chefs’te teşekkür çayı düzenledi. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı davette komite başkanı Funda Esen, üyeleri tek tek karşılayarak yakından ilgilendi. Başarılı fakat olanakları sınırlı öğrencilere burslar veren, onları yaşamlarının birçok alanında destekleyen üyelere teşekkür etmek amacıyla düzenlenen davete Ankara cemiyet ve iş hayatının önemli isimleri katıldı. Big Chefs’in en üst katının tamamen dolduğu davette hanımlar bol bol sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.