Başa Dön

Tarihi Gar’da Shopping Fest Coşkusu

blank

Tarihi Gar’da Shopping Fest Coşkusu

Okuma süresi 1 dakika

Başkent’in tarihi mekanlarından Ankara Garı’nda düzenlenen Ankara Shopping Fest, dünyaca ünlü model Estella Warren’in katılımıyla gerçekleşti.

Shopping Fest kapsamında düzenlenen özel gecede birbirinden güzel mankenler Başkentli markaların yeni sezon ürünlerini taşıdı. Alışveriş tutkunlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen geceyi ATO Başkanı Salih Bezci, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, Ankara Shopping Fest İcra Kurulu Başkanı Yüksel Tavşan ve Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Canip Karakuş da izledi Tarihi Ankara Garı’nda düzenlenen defilede eşsiz gelinlik modelleriyle Sevim Doğan Moda & Haute Couture izleyenleri adeta büyüledi. Yeni sezon ürünlerin yer aldığı defilede mankenler başarılı bir performans sergilerken davetliler bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.