Başa Dön

Sürpriz Doğum Günü Partisi

blank

Sürpriz Doğum Günü Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Zehra Çelik Divan Ankara Niki Restaurant’da gerçekleştirilen sürpriz doğum günü partisi ile yeni yaşına kutladı.

Divan Ankara Niki Restaurant’da düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile yeni yaşını kutlayan Zehra Çelik’i sevdikleri ve yakın arkadaşları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Uzunca bir masaya oturup sohbet eden davetliler ardından birbirinden leziz yemekler yiyerek doyasıya eğlendi.Gece sonunda gelen herkese teşekkür eden Zehra hanım, unutulmaz bir gece yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: