Başa Dön

Soyut Galeri’de “Baba ve Oğulları”

blank

Soyut Galeri’de “Baba ve Oğulları”

Soyut Galeri, Özbek asıllı ressam Firdevsi Feyzullah ve kendisi gibi ressam olan oğulları Behzat ve Hüseyin Feyzullah’ı sergi meraklılarıyla buluşturdu. “Baba ve Oğulları” isimli sergide Firdevsi Feyzullah’ın “Bale Serisi” ve “Satranç Serisi” isimli eserleri ziyaretçilere sunuldu.

Balerinlerin eşyalarını, aşk mektuplarını yansıtan eserleri sergilemeyi amaçlayan sergi, ilk gününde birçok seçkin konuğu ağırladı. Davetliler bale serisi, satranç serisi “Truva’nın Dirilişi” ve “Persephone’nin Kaçırılışı” isimli serileri dikkatli gözlerle inceledi. Sergiye katılanlar tarafından büyük bir hayranlıkla izlenen resimler birçok alıcı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.