Başa Dön

Şölen Havasında Milli Gün

blank

Şölen Havasında Milli Gün

Okuma süresi 1 dakika

Kanada milli gününü oldukça renkli ve eğlenceli geçen, hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir şekilde büyükelçiliğin bahçesinde düzenlenen resepsiyon ile kutladı.
Yaklaşık beşyüz kişinin katıldığı gecede Kanada Büyükelçisi John Holmes ve eşi Carol Bjeau konukları kapıda karşıladı. Resepsiyon, ev sahibi Büyükelçi John Holmes’in konuşmasıyla başladı. Holmes günün anlam ve önemini belirten konuşmasında Türkiye ile Kanada arasındaki çok uzun yıllardır süren dosthane ilişkilerden bahsetti. Büyükelçinin konuşmasının ardından iki ülkenin milli marşları çalındı. Resepsiyon için oldukça zengin bir yiyecek ve içecek menüsü hazırlandı. Kanada milli gün resepsiyonu baştan sona dans ve eğlenceye sahne oldu. İstanbul’da yaşayan Kanadalı şarkıcı Stephanie Westdal sahneye çıktığında davetliler adeta kendilerinden geçti. Keyifli gece başladığı gibi eğlenceli ve renkli görüntülerle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.