Başa Dön

Skal’dan Şık Buluşma

blank

Skal’dan Şık Buluşma

Okuma süresi 1 dakika

Aylık olarak, gündem hakkında sohbet toplantıları gerçekleştiren Skal International üyeleri, Başkan Çiçek Mayda ev sahipliğinde Ankara Palas’ta düzenlenen şık davetle bir araya geldi.

Ankara Palas’ta gerçekleşen şık davet, konuklara sunulan kokteyl ile başladı. Keyifli bir sohbet gerçekleştiren üyeler kokteylin ardından salonda yerlerini aldılar. Birçok şık davetlinin katıldığı geceye, Skal Ankara’nın “Ankara’ya Değer Katanlar” alanında vermiş olduğu Skalite Ödülü’nün sahibi Şefika Kutluer ve ona eşlik eden Atsuko Suetomi’nin verdiği resital damga vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.