© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Silah ve Çakıcı Ailelerinin Mutlu Günü

Silah ve Çakıcı Ailelerinin Mutlu Günü

Ahmet Sedat Silah ile Selin Çakıcı Ankara’nın seçkin konuklarının yer aldığı törenle hayatlarını Sheraton Otel’de gerçekleşen şık bir düğün ile birleştirdi.
Düğün, otelin fuaye alanında düzenlenen kokteyl ile başlarken çiftin nikah şahitliğini gelinin kuzeni AVA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arda Demir, işadamı Osman Baylaz ve Oğuzhan Silah yaptı. Kokteylin ardından konuklar salona geçerek çiftin gelişini beklediler. Herkesin yerini almasının ardından salona alkışlar eşliğinde gelen mutlu çift nikah memuruna evet yanıtı verdi. Selin Çakıcı gelinliğini Vakko, Ahmet Sedat Silah ise damatlık tercihiğin yine Vakko’dan yana kullandı. Şahitler ve salonda bulunan tüm konukların huzurunda ilk danslarını gerçekleştiren mutlu çift balayı için Mikanosa gitmeyi tercih ettiler

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.