Başa Dön

Sade Ve Net Duruşuyla Ayşegül Toplusoy

blank

Sade Ve Net Duruşuyla Ayşegül Toplusoy

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, güzelliğiyle herkesin beğenisi toplayan Ayşegül Toplusoy bu kapağımıza konuk oldu. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdiğimiz çekimde güzelliğiyle harikalar yaratan Ayşegül Toplusoy ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. kendisine harika tasarımlarını oluştururken nelerden ilham aldığını, modayı, güzellik sırlarını ve tempolu iş yaşamını sorduk. Samimi cevaplarıyla kaçırılmayacak bir röportaj MAG özel sayfalarımızda sizler…
blank
1)Genel olarak düzenli ve planlıyımdır. Haftaya başlamadan önce bütün programım ve randevularım ajandamda yazılıdır. Güne erken saatlerde başlarım, kızım okula gittikten sonra kahvaltı yapar ve gazetelerimi okurum. Daha sonra ofise giderim, oradaki duruma ve randevularıma göre uygun olursa dostlarımla öğlen yemekleri yerim ve tekrar ofise dönerim. Akşam programımız yoksa evde ailece oturup sohbet etmek ve film izlemek en büyük keyiflerimizden biridir.

2)Kızımın adı Dila’dan esinlenerek “DYLA” markası 2003 yılında hayata geçti. Çıkış noktası deri ve kürk olmak üzere dış giyim ağırlıklı idi. Fakat daha sonra tekstil bölümünü de ekledim çünkü böyle bir talep oldu.

3)Tasarımlarımda tabii ki sezonun trendleri beni etkiliyor ama gerçek anlamda benim ilham kaynağım yaptığım seyahatler, gördüğüm değişik kültürler, farklı atmosferler, doğa ve dünyada en sevdiğim şehirlerinden biri olan “İSTANBUL”.

4)Çok teşekkürler… Ben cildime gerçekten özen gösteriyorum. Sabah ve akşam mutlaka cildimi temizleyip serum ve kremlerimi düzenli kullanırım. Haftada 1 veya 2 kez nem maskesi uygularım. 2 ayda 1 olmak üzere cilt bakımı yaptırırım. Olmazsa olmaz makyaj ürünlerim Laura Mercier pudram, Lancome siyah rimelim, Bobbi Brown nude renkteki rujlarım.

5)Mutlu bir evliliğin sırrı birbirinize karşı saygılı ve anlayışlı olmak, bunun özde var olan sevgiyi daha da güçlendirdiğini ve en önemli şeyin her zaman “biz” diyebilmek olduğunu düşünüyorum.
blank
6)Her kadın gibi ben de alışveriş yapmayı severim, en çok da çanta ve ayakkabı satın alırım.

7)”Şimdi’nin Gücü” Eckhart Tolle

8)Kızımla hem arkadaş hem de anne-kız olabilmeyi çok iyi dengelediğimi düşünüyorum. Biz bir arada olmaktan, sohbet etmekten, sinemaya gitmekten, sergi ve müzeleri beraber gezmekten, fotoğraf çekmekten ve daha pek çok şeyi birlikte yapmaktan çok keyif alıyoruz.

9)Bu sezonun olmazsa olmaz trendlerinden biri monokrom giyinmek. Şu anda her yerde monokrom tasarımlara rastlayabilirsiniz, ben de koleksiyonumda yer verdim, ayrıca severek giyiyorum.
blank
10)2013 yaz modasında siyah-beyaz birlikteliği ön plana çıkıyor, özellikle kareler, çizgiler ve bunların bir arada kullanılmış kombinlerine rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra neon renkler ve başta sarı olmak üzere canlı ve parlak renkler hakim. Kesimlerde özellikle A formu ön planda, hatları daha az belli ettiği için pek çok kadın tarafından daha çok tercih ediliyor. Ayrıca vücuda oturan kesimler ve ipek-şifon romantik elbiselerle danteller de var.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.