Başa Dön

Rüya Gibi Düğün

blank

Rüya Gibi Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Ankara emlak sektörünün başarılı isimlerinden Osman Eken ile Bilkent Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu Irmak Gücüyener, Sheraton Otel’de gerçekleşen şık bir düğünle evlendi.

Sinan -Alev Eken çiftinin oğulları Osman Eken ile Nehir- Birsen Gücüyener çiftinin kızları Irmak Gücüyener Sheraton Otel’de gerçekleşen şık bir düğünle dünya evine girdi. On beş yıllık birlikteliklerinin ardından evlilik kararı alan genç çift “evet”lerin ardından ilk danslarını gerçekleştirdi. Alkışlar eşliğinde dans eden çifti, tüm konuklar tek tek tebrik etti. Çiçeği burnunda çift, düğünün ardından balayı adresleri olan Amerika’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.