Başa Dön

Renkli konseptte Şık parti

blank

Renkli konseptte Şık parti

Okuma süresi 1 dakika

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Gülten Karaca yeni yaşını sürpriz doğum günü partisiyle Tomato Fresh İtalian Restaurant’ta kutladı.

Tomato Fresh İtalian Restaurant’da düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile yeni yaşını kutlayan Gülten Karaca’yı sevenleri ve yakın arkadaşları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Uzunca bir masaya oturup sohbet eden davetliler, birbirinden leziz yemekler yiyerek doyasıya eğlendi. Parti’nin sonunda herkese teşekkür eden Gülten Hanım, unutulmaz bir gün yaşarken hareketli parçalar eşliğinde dans eden konuklar keyifli dakikalara ortak oldu…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: