Başa Dön

Renkli Çiftin Şık Düğünü

blank

Renkli Çiftin Şık Düğünü

Okuma süresi 1 dakika

Mutfak Sanatları Akademisi’nde görev yapan Tolga Soydan ile başarılı avukat Billur Bilen oldukça renkli görüntülere sahne olan muhteşem bir düğünle evlendiler.
Bilkent Otel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çift, arkadaş ortamında tanıştı. Geçtiğimiz ağustos ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde davetliler birbirleriyle yarışırcasına gösterdikleri şıklıklarıyla göz kamaştırdılar. Mutlu çiftin nikah şahitliklerini Ezgi-Sinan Ekmekçioğlu yaptılar. Şahitlerin huzurunda nikah memururun sorusuna “Evet” yanıtını veren çift ilk danslarını büyük bir heyecan içinde gerçekleştirdiler. Genç çift havuzbaşında gerçekleşen törenlerine katılan dostlarına teşekkür ederken çiftin balayı yolculuğu için seçtikleri adres Antalya oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.