Başa Dön

Penélope Cruz, 1 Günde 4 Kıyafet Değiştirdi

blank

Penélope Cruz, 1 Günde 4 Kıyafet Değiştirdi

Okuma süresi 1 dakika

Penélope Cruz, New York’taki basın gününü kendi moda şovuna çevirdi. Javier Bardem ile evli olan İspanyol oyuncu, 23 Mayıs Pazartesi günü, yeni filmi Ma Ma’nın tanıtımıyla meşguldü. Oyuncu bir günde dört kıyafet değişikliği yaptı. Bizler de gözlerimizi Cruz’un bahar stilinden alamadık.

Penélope birçok farklı tarzda karşımıza çıktı: feminen elbisesiyle, pantolon ceket takımıyla, ve hatta püsküllü deri ceketiyle bile gördük. Aslında, 4 günlük kıyafeti bir günde giydi. Yine de, hepsini çok kısa sürede, bizlere fark ettirmeden değiştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: