Başa Dön

Party Kids’te Renkli Doğum Günü

blank

Party Kids’te Renkli Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm ve eşi Elif Gönlüm oğulları Keremcan için Party Kids’te bir doğum günü partisi düzenlediler.

Kerem-Elif Gönlüm çifti, oğulları Keremcan’ın yedinci yaşına girmesini kutlamak için Party Kids’te doğum günü partisi düzenlediler. Bu renkli doğum gününe cemiyet yaşamının elit hanımları çocuklarıyla birlikte katılarak keyifli bir gün geçirdiler. Davetin ev sahipliğini yapan Elif Gönlüm, parti boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Doğum günü pastasının kesilmesiyle başlayan parti, oyunlar eşliğinde akşama kadar sürdü. Cemiyet hayatının ünlü isimleri Keremcan’ı yaşgünü hediyeleriyle sevindirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.