Başa Dön

PARK ORAN’DA ŞIK AÇILIŞ

blank

PARK ORAN’DA ŞIK AÇILIŞ

Okuma süresi 1 dakika

Düğün , kına, nişan vb organizasyonların vazgeçilmez ismi olan 777 Organizasyon yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde de hem kurumsal hem de bireysel organizasyonlarda yaptığı işlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Paris Kuaför’ün Ankara’nın gözde mekanlarından Park Oran’da açılan şubesinde gerçekleştirilen yılbaşı organizasyonu mor ve beyazın uyumuyla katılım oranı oldukça yüksek tüm Park Oran Paris kuaför misafirlerinin gözlerini kamaştırdı. Gözün yanı sıra damaklara da hitap eden hazırlıkların yapıldığı bu özel günde şubenin sahibi Gürsel Deliktaş tüm misafirleriyle yakından ilgilendi. 777 Organizasyon’un sahibesi Tülay Kaya ve Paris Kuaför Park Oran Şubesinin sahibi Gürsel Deliktaş beraberlerindeki iş birliği içerisinde bu gibi organizasyonların önümüzdeki sevgililer gününde ve bu gibi tüm özel günlerde de misafirleri için sürdürüleceğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: