Başa Dön

Paris Kuaför’den Geneleksel Yeni Yıl Partisi

blank

Paris Kuaför’den Geneleksel Yeni Yıl Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Paris Kuaför, Geleneksel Yılbaşı Kutlamasını Ramada Plaza’da yönetici kadrosu ve tüm ekibiyle bir araya geldiği gecede coşkuyla kutladı.

Keyifli gece davetlilere sunulan kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından DJ performans ile eğlencenin başladığı gece oldukça şık konukların danslarıyla renk buldu. Ev sahipliğini Necdet-Eda Koşar, Hakan Kutlugün ve Hasan Özcan’ın üstlendiği partide gerçekleşen karaoke etkinliği ise neşeli anlara sahne oldu. Sahneye çıkan Eda Hanım tüm Paris Kuaför mağazalarında görev alan isimleri okuyarak onları da onure etmiş oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.